Ons team

Het team van De Hoeksteen bestaat uit zes leerkrachten, een kwaliteitsondersteuner, een conciërge en een directeur. Het team van de Hoeksteen wordt versterkt door een vakdocent gymnastiek en vakdocenten muziek.

Ons team streeft ernaar een lerende organisatie te vormen. Niet alleen de leerlingen ontwikkelen zich, maar ook de teamleden. In een lerende organisatie werkt iedereen er voortdurend aan om steeds beter te worden in zijn/haar vak.

 

 

Overzicht teamleden

Overzicht Teamleden  

 

Leerkrachten 

Groepen 

Mailadressen 

 

Jannet Douma 

Carla Kwakernaak 

1/2   De Moskjes 

j.douma@arlanta.nl 

c.kwakernaak@arlanta.nl  

 

Jeltsje Dotinga 

3/4   De Reidhintsjes 

j.dotinga@arlanta.nl  

 

Linda de Vries 

Martha Elzinga 

5/6   De Klysters 

l.devries@arlanta.nl 

m.elzinga@arlanta.nl  

 

Klaske Komrij 

7/8   De Strânljippen 

k.komrij@arlanta.nl  

 

Directie 

Hanneke Kroes-Mous 

Kwaliteitsondersteuner 

h.mous@arlanta.nl  

 

Petra de Groot 

Directeur 

hoeksteen@arlanta.nl  

 

 

De leerkrachten hebben, naast hun lestaken, diverse schooltaken en zij houden hun eigen deskundigheid bij. Er zijn leerkrachten die rekenen, taal, meerbegaafdheid, techniek en cultuur als coördinerende taak hebben. Zij houden het team op de hoogte van actuele ontwikkelingen binnen het vakgebied dat zij coördineren.

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.